Створення сайтів

Рекламне агенство «Январь» надає послуги розробки дизайну сайтів, програмування, написання контенту, підтримки й адміністрування сайтів.

Сайт-візитка

Сайт-візитка це, як правило, невеликий сайт, обсягом до десяти текстових сторінок з простим функціоналом і без великого обсягу графіки і тексту. Сайт–візитка – це мінімум, що Ви можете зробити для презентації Вашого товару, послуги, бізнесу або ідеї в інтернеті.

Промо-сайт

Промо-сайти призначені для виведення на ринок нових товарів або послуг. Промо-сайти також використовують для проведення промо-акцій, так як сайт з яскравим креативним дизайном, залучає додаткових відвідувачів і підтверджує значимість бренда, що просувається. В даному випадку унікальний і цікавий дизайн відіграє основну роль у процесі збільшення продажу.

Персональний сайт

Завдяки персональному сайту Ви зможете заявити про себе в інтернеті – розповісти про свої авторські роботи, про можливості і творчі плани, про винаходи, наукові відкриття тощо. Створивши персональний сайт, Ви зможете отримувати різні пропозиції, запрошення на семінари і конференції, а може, і знайдете зацікавленого спонсора, наприклад, для реалізації своїх бізнес-планів. Персональний сайт – це відмінна можливість зробити перший крок для початківців майстрів своєї справи.

Корпоративний сайт

Головною метою створення корпоративного сайту є створення і підтримка позитивного іміджу організації. Оригінальний яскравий дизайн відіграє при цьому особливу роль. Корпоративний сайт повинен повністю відповідати бренду компанії. Корпоративні сайти характеризуються зручною навігацією і системою управління, а також, інформативним контентом.

Інтернет-магазин

Створення інтернет-магазину в першу чергу направлено на продаж товарів і послуг в мережі інтернет. Тому потрібно створювати ресурс, який приверне потенційних клієнтів, на якому люди будуть здійснювати покупки і який, як наслідок, буде приносити прибуток.