Організація заходів

Рекламне агентство «Январь» в Києві надає послуги організації різних заходів — розробка концепції, організація та проведення заходів (тематичні свята, весілля, дитячі свята, корпоративні вечірки, сімейні торжества).

Тематичні свята

Ми з радістю організуємо Вам захоплюючі вечірки: свято «Водяний каприз», «Танці у фарбі», вечір «Політ над гніздом мурашки», вечірку «Негідники в спідницях», свято «Три великі слова» та багато-багато іншого.

Весілля

Ми також спеціалізуємося на підготовці та проведенні весільних урочистостей. Ми готові представити на Ваш вибір нові оригінальні ідеї організації весіль. Весілля – це початок Вашої казки, довжиною в ціле життя. Ми допоможемо Вам створити перші сторінки захоплюючій життєвої історії подружньої пари.

Ми знаємо рецепт веселого і романтичного весільного торжества: запальні ведучі, веселі музиканти, сміливий і живий сценарій з індивідуальними елементами.

Ми створюємо дивовижні запрошення, знімаємо романтичний фільм про молодят, малюємо весільні плакати, готуємо подарунки для гостей та багато іншого!

Дитячі свята

Ми з задоволенням придумаємо і організуємо веселе, тепле і захоплююче свято для Вашої дитини. Дзвоніть, чекаємо Вас в гості.

Також рекламне агентство «Январь» займається підготовкою інших різних заходів: корпоративних вечірок, сімейних урочистостей, новорічних свят та інших заходів під замовлення.