Дизайн

До послуг дизайну рекламного агентства «Январь» відносяться:

1. Розробка макетів для поліграфії (візитки, флаєри, буклети)

Сьогодні складно уявити собі рекламне агентство без поліграфічних послуг. Саме поліграфія на відміну від інших методів реклами, націлена на прямий контакт споживача з інформацією, яка потрапляє йому прямо в руки. Для того, щоб був ефект від реклами, потенційному клієнту не потрібно «бути в потрібному місці в потрібний час.

Сьогодні особливим попитом користуються візитки, так як є важливим атрибутом успішних фізичних та юридичних осіб. Візитки включають основну інформацію про свого власника: ім'я, статус, сфера діяльності, контактна інформація та інше. Вони є гарантом довіри, свідчать про відкритості, законності та стабільності.

2. Розробка макетів для реклами (біг-борди, вивіски, сіті-лайти та інше)

Повноцінна рекламна кампанія неможлива без двох взаємопов'язаних компонентів: зовнішній рекламі та поліграфії. Зовнішня реклама – це не тільки презентація сфери вашої діяльності, але й інформаційна основа, а в подальшому візитна картка Вашої компанії.

Довіртеся професіоналам і Ви отримаєте неповторний рекламний образ, який розповість про всі аспекти вашої діяльності і допоможе досягти поставлених цілей. Ви передасте інформацію і привернете увагу потенційних клієнтів, однодумців і партнерів. Рекламні щити, лайтбокси, світлові вивіски і штендери – це тільки вершина айсберга Ваших бажань і наших можливостей.

3. Розробка дизайну сувенірної продукції

Наше рекламне агентство розробляє унікальний дизайн для різної сувенірної продукції (горнятка, календарі, пакети, ручки, майки, футболки, клубні, дисконтні і дисконтні карти).

Отже, Якщо Ви хочете розрекламувати свою продукцію або «донести світло» іншу інформацію, рекламне агентство «Січень» професійно надасть повний спектр послуг. Чекаємо ваших заявок.