Про нас

Рекламне агентство «Январь» — це весь спектр рекламних послуг: - зовнішня реклама, поліграфія, виготовлення сувенірної продукції і пластикових карт. Ми також проводимо рекламні кампанії в сфері ТБ та в мережі Інтернет.

За вашим бажанням ми проведемо необхідні PR-акції в будь-якому регіоні Києва. Далеко не всі рекламні агентства можуть запропонувати такий великий асортимент послуг. Працюйте з нами, і Ви заощадите багато часу і грошей.

Вартість рекламних послуг

Завдяки власній поліграфії, у вартість наших послуг не закладається відсоток за посередництво. Тому агентство «Январь» пропонує найбільш вигідні умови співпраці. До наших послуг належать: брендінг, створення сайтів, організація заходів, дизайн, Public Relations (зв'язки з громадськістю) та інші.

Власна поліграфія

Рекламне агентство «Январь» має власну поліграфію з високотехнологічним обладнанням (використовуються машини Heidelberg і RYOBI). Ми виготовляємо зовнішню рекламу, що представлена у багатьох регіонах України.

Традиції і якість

РА «Январь» працює на ринку вже 10 років. За цей тривалий час ми заклали високі стандарти якості і міцний фундамент компанії. Ми належимо до найнадійніших рекламних агентств України, що доведено десятирічним досвідом роботи на ринку рекламних послуг.

Рекламна компанія «Січень» пропонує комплексні рекламні послуги, спрямовані на підвищення прибутку від бізнесу і збільшення числа продажів. Наші кваліфіковані фахівці проаналізують вашу сферу діяльності, конкурентне середовище і специфіку Ваших продуктів і допоможуть вибрати найбільш ефективний інструмент реклами.