Світловий короб

Травень 22, 2019

Цей вид міської реклами є найбільш поширеним на наших вулицях. Це відбувається завдяки деяким його особливостям: він дуже інформативний, добре працює як вдень, так і вночі. При цьому світлові короби можуть бути будь-якої геометричної форми, що дозволяє їм ефективно виділятися в середовищі міської реклами.

Так само заслуженою популярністю користуються двосторонні світлові короби (панель-кронштейни). Розміщені перпендикулярно вулиці або фасаду, вони дають гарну можливість огляду вивіски. І ще однією перевагою, порівняно, скажімо, з об'ємними світловими літерами — вони дешевші.

Радимо звернути увагу на такий нюанс — якщо Ви хочете виготовити короб з повнокольоровим зображенням — зробіть його по можливості максимально контрастним! Якщо Ви хочете, щоб текст на Вашій вивісці дуже добре виділявся – використовуйте технологію наклеювання літер з светорассеивающей плівки. Причому може використовуватися як нанесення зображення повністю виконаного з светорассеивающей плівки, так і поєднання светорассеивающей плівки з повнокольоровим зображенням. Отже, зважте всі плюси і мінуси кожної з технологій, та зробіть свій вибір!

Нанесення повнокольорового зображення: можливість передачі різних кольорів, відтінків і тіней, деяка втрата контрастності у вечірній і нічний час.

Нанесення зображення плівкою: неможливо передати все різноманіття відтінків кольорів і тіней, зображення яскраве та контрастне і в світлий час доби і в темний.

Ще один дуже важливий момент — при неправильному, «економному» розміщення ламп всередині короба, використання неякісних світлорозсіювальних матеріалів, на виході Ви можете отримати «плямисту» вивіску. На ній будуть видні більш яскраві і затемнені ділянки.

Щоб уникнути цього треба розташовувати лампи на відстані 20-25 см одна від одної. Ще в цьому випадку дуже важлива конфігурація лицьової площини. Якщо вона вигнута — можна розташовувати лампи на більшій відстані одна від одної, якщо плоска — відстань повинна бути меншою.

Важлива також глибина короба — чим тонша, тим ближче одна до одної повинні розташовуватися лампи. Щоб уникнути затемнення по краях вивіски, кінець лампи треба розташовувати на відстані 5-7 см від краю вивіски.