Світлодіодна модульна система

Березень 11, 2013

Для підсвічування об'ємних букв рекламних конструкцій світлових коробів використовують люмінесцентні лампи, лампи розжарювання, світлодіодне підсвічування і неон. Світлодіодна модульна система застосовується в зовнішній рекламі, як для відкритої установки, так і для контражурной підсвічування.

Світлодіодна модульна системаСвітлодіодна система складається з герметичних модулів, виготовлених з міцного полістиролу, в яких розташовані всередині залиті компауном світлодіоди. Колір модулів може бути будь-яким. Світлодіодна система живиться від постійного джерела живлення – 12В.

Переваги світлодіодних технологій

 • Низьке енергоспоживання. Світлодіоди є енергозберігаючою технологією, їх використання дозволить значно заощадити на електроенергії порівняно з лампами, неоном і дюралайтом.
 • Витримують низьку температуру. Яскравість світлодіодів обернено пропорційна температурі навколишнього середовища. Таким чином, їх застосування в наших кліматичних умовах є дуже актуальним. Світлодіоди можна експлуатувати при температурах від -50...+60 град. С.
 • Тривалий термін експлуатації. У світлодіодах відсутня нитку розжарення і газоразрядна середовище, що обумовлює тривалий термін служби світлодіодів – до 11 років безперервної роботи. Це більше, ніж робота люмінесцентної лампи (у 5-10 разів) і у 100 разів більше терміну придатності звичайної лампи розжарювання.
 • Високий рівень світловіддачі. По яскравості світлодіоди можуть конкурувати з яскравістю неону. Вони забезпечують світловий потік — 50 люмен на 1Вт спожитої електроенергії (для порівняння у лампи розжарювання – 10 люмен). Це дозволяє використовувати їх не тільки як елемент дизайну, але і для освітлення.
 • Чістота кольору. Використання світлодіодів дозволяє отримати будь-який колір або відтінок, що вигідно відрізняє технологію від лампи розжарювання.
 • Безпека. Малому тепловиділення і низька напруга живлення дозволяє використовувати модулі навіть під водою (для підсвічування басейнів, фонтанів і акваріумів).
 • Стійкість до механічних впливів. З-за відсутності ниток розжарювання і скляних деталей світлодіоди є сверхустойчивыми до ударів, механічних впливів і вібрацій.
 • Компактність.  Завдяки невеликому розміру, їх дуже зручно використовувати для втілення в життя будь-яких творчих задумів дизайнера.
 • Легкий монтаж і заміна. Просте кріплення до будь-якої поверхні, значно полегшує монтаж і ремонт, при цьому значно скорочуються витрати на обслуговування.
 • Безінерційність. Можна керувати через диммери, контролери в тому числі з плавним зміною кольору світіння. Таким чином, можна досягти фантастичного ефекту «живого світу».
 • Пожежна і екологічна безпека. Не містять шкідливих речовин, побічної інфрачервоного або ультрафіолетового випромінювання.