Створення рекламних відеороликів

Квітень 29, 2013

Одним з найбільш ефективних механізмів взаємодії з потенційними клієнтами є рекламні ролики. Створення рекламних відеороликів є однією з найважливіших частин рекламної індустрії, грамотно створені ролики істотно збільшують кількість клієнтів. Ідеальний рекламний відеоролик повинен бути креативним і синхронним, добре запам'ятовуватися і при цьому «продавати» товар.

Рекламний ролик повинен відрізнятися серед іншої реклами, від цього, по суті, і залежить його ефективність. Для цього рекламу потрібно робити яскравою і насиченою з хорошим звуковим супроводом. У той же час він повинен бути лаконічним, щоб потенційний клієнт при перегляді не втратив до нього інтерес. Досягти хороших результатів можна лише звернувшись до справжніх професіоналів, які мають великий досвід створення подібних відеороликів.

Інтегровані системи безпеки — охоронні системи і системи відео спостереження.

Разом з тим перед освітою і сьемкой відеоролика, дуже важливо прорахувати його цільову аудиторію, продумати сценарій і зробити масу підготовчих робіт. Загальна вартість відеоролика залежить від безлічі факторів: заробітна плата учасників, витрати на декорації, знімальний період, реквізит, різноманітність графіки і т. п. Сума може не один раз змінюватися в процесі зйомки.

В кінцевому підсумку всі етапи побудови відеоролика зосереджені на виконанні переважної функції ролика – переконуючої. Створення відеоролика не закінчується після його зйомки. Після цього починається його монтування, озвучення, комп'ютерна графіка та накладення спецефектів, причому це ще не повний список робіт, необхідних при створенні відеоролика.

Для додання відео більшої переконливості застосовуються такі видовищні та результативні технології, як багатошарове відео, ефект глибокого звуку, комп'ютерна графіка та інші.