Розробка PR стратегії

Грудень 17, 2017

Ми працюємо з нашими клієнтами з метою розробки комунікаційної стратегії, досліджуючи конкурентні переваги, позиціонування на ринку, аналіз конкурентів, і пропонуємо стратегічні рекомендації для досягнення цілей. Ми також працюємо над диференціацією наших клієнтів від своїх конкурентів.

Ми можемо інтегрувати PR в поточну діяльність маркетингових комунікацій. Кінцевим результатом є значуща, гостра і приваблива комунікаційна стратегія.

Наша участь в значній мірі визначається величиною зміни вашого бізнесу. Ми можемо працювати з власними піар-менеджерами для реалізації своїх планів чи ведемо розробку і здійснюємо плани з нуля, виступаючи в якості повного аутсорсингу PR команди.

Інтернет зв'язків з громадськістю

Ми виробляємо, створюємо і управляємо інтернет-ЗМІ з урахуванням задоволення зростаючого ринку з того самого дня, як наша компанія була запущена. Ми прекрасно розуміємо цінність і важливість інтернет-ЗМІ і те, як веб-новини можуть забезпечити не тільки великі продажі, але і збільшити рейтинг в пошуковій системі, і знаємо, як використовувати це в повну силу.

Всі наші прес-релізи оптимізовані таким чином, щоб збільшити вигоди від досягнення онлайн впливу засобів масової інформації та заохочення людей, щоб поговорити про вашу історії, компанії або продукції з допомогою різних соціальних медіа-платформ, таких як Twitter і Facebook.

Ми можемо відслідковувати і оцінювати репутацію вашої компанії онлайн, щоб представити картину того, як веб-громадяни говорять про вас, ваших товарах і ваш бренд.

Вплив соціальних медіа

Соціальні медіа-сайти стають все більш популярними кожен день подібно одним з передових, таких як Facebook і Twitter і нових соціальних медіа-платформ, які з'являються щотижня. Соціальний маркетинг ЗМІ не просто належить до мережі сайтів, хоча і включає в себе «блогінг» охоплення і вплив онлайнових соціальних і промислових коментаторів.

Ми знаємо, як достукатися до цільової аудиторії і, більш того, у нас є досвід у тематичних дослідженнях.