Розмір має значення!

Грудень 2, 2020

Якщо Ви хочете голосно заявити про себе, це саме те, що Вам треба! Солідний розмір конструкції дозволяє Вашій рекламі завжди бути в полі зору потенційного клієнта. Вид і площа брандмауерів можуть бути різними.

Брандмауери являють собою натягнуте панно з вінілової тканини або рекламний щит, закріплений на стіні. Термін служби вінілу може досягати 5-7 років. Може використовуватися як банерна тканина, так і банерна сітка. Сітка має меншу парусність і пропускає світло, що важливо, коли полотно закриває стіну з вікнами.

Зображення на банерній тканині виглядає яскравіше і контрастніше. Сучасні технології дозволяють робити брандмауер будь-яких розмірів. Зазвичай рекламна площа може сягати від 30 до 250м2. Для освітлення в темний час доби зазвичай використовують галогенні прожектори.

Переваги реклами на брандмауерах:

  • домінує над іншими рекламними носіями завдяки найбільшому розміру зображення із всіх стандартних форматів;
  • добре видно на великій відстані;
  • довговічність;
  • стійкий до коливань клімату;
  • надає можливість втілити нестандартні рішення;
  • розташовується на найбільш жвавих трасах і в центрі міста;
  • ефектне зовнішнє підсвічування підсилює ефективність.

Ще одним яскравим представником «Гуліверів» в рекламі є мегаборди. Мегаборд — окремо розташована унікальна великоформатна рекламна конструкція розміром 12 х 36 м. Завдяки своїм гігантським розмірам і великої рекламної площі (432 кв. м.) ідеально підходять для установки уздовж великих магістралей.

Ексклюзивна конструкція, яка домінує над іншими форматами, мимоволі привертає особливу увагу саме завдяки своїм величезним розмірам. Реклама на мегабордах видно з далекої відстані і може утримувати увагу протягом декількох хвилин (на відміну від 3-4 секунд для бігборда), що робить її розміщення набагато ефективнішим.

Розташовують ці конструкції як правило, на самих жвавих магістралях, великих транспортних розв'язках і в місцях масового скупчення людей. Це дає гарантії 100% ефективності впливу реклами, яка охоплює абсолютно всі цільові аудиторії. Ефективним є розміщення іміджевої реклами будь-якої компанії, торгової марки, бренду.