Лайтбокси

Листопад 24, 2014

Лайтбокси або, як їх ще називають, світлові короби – це один з найбільш видовищних видів світлової реклами. Вони відмінно справляються із завданням залучення уваги потенційних користувачів. Лайтбокси виготовляються із сталевих труб і спеціалізованих профілів.

ЛайтбоксиЛицьову сторону короби, що несе рекламну інформацію, як правило, виготовляють з оргскла, акрилу, полікарбонату або банерної тканини. Для освітлення в лайтбоксах використовуються люмінесцентні лампи, які розміщують усередині конструкції. Лайтбокси можуть бути дуже різними за формою і розмірами.

Завдяки невисокій вартості і ефективної подачі інформації споживачу, лайтбокси є одним з найпопулярніших видів реклами. Дуже важливим фактором виступає також універсальність світлових коробів.

Крім рекламних функцій масивні, великі світлові короби можуть виконувати і дизайнерські функції. Компактний варіант лайтбоксів можна використовувати, наприклад, в дизайні вітрини магазину або в його інтер'єрі.

Двосторонні лайтбокси або панель-кронштейни — це один з видів лайтбоксів, який кріпитися з торця будівлі за допомогою кронштейна відповідної довжини. Основна перевага двостороннього світлового короба полягає в тому, що реклама на ньому розміщується з 2 сторін, завдяки чому про Ваш товар або послугу дізнається більше число споживачів.

Ще однією перевагою світлового короба є його освітленість. Це в значній мірі підвищує ефективність реклами, яку видно в світлий і темний час доби.


Робимо наливну ванну недорого в Києві.